Çağrı merkezi çözümleri olarak; anahtar teslim çağrı merkezi kurulumu, hesaplı ve kaliteli görüşmeler yapılabilmesi için gerekli olan alt yapının sağlanması konusunda ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti, kullanılacak donanım ve yazılımlar konusunda kurulum ve destek hizmeti veriyoruz.

Rakiplerinizin önüne geçmeniz için ve işletmenizin piyasada öncü firma olabilmesi için, çağrı merkezi olmazsa olmazınızdır. Bunun farkında olan ve Çağrı Merkeziçözümleri ile ilgili A’dan Z’ye bütün konularda en ileri teknoloji ile hizmet veren Jettek Bilişim Güvenlik Teknolojileri, en uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmeti birleştirerek sektörde sizlere sunmaktadır.

Çağrı Merkezi Çözümlerimiz

İşletmesi için bir çağrı merkezi kurmak isteyen veyahut da çağrı merkezinde birçok altyapı problemi ile karşılaşan çağrı merkezleri için hiçbir ücret almadan keşif hizmeti sunmaktayız. Çağrı merkezi ile ilgili gerekli altyapının sağlanması bir çağrı merkezinde olması gereken IP santral sistemivoip hizmeti ve çağrı merkezinizin yazılımı konusunda garantili, uygun fiyatlı ve geniş bir ürün yelpazesine sahip çözümler sunmaktayız.

*** Anket arama sistemi, predictive sistemi, bulut çağrı merkezi, çağrı merkezi yazılımı, manuel arama sistemi, otomatik IVR ama sistemi gibi çağrı merkeziçözümlerinde Jettek Bilişim Güvenlik Teknolojileri vazgeçilmez dostunuz olmaktadır.

*** Sektördeki en uygun fiyatla en kaliteli hizmeti verme konularında asla taviz vermeyen firmamız Jettek Bilişim Güvenlik Teknolojileri; çağrı merkezi çözümlerini kullandığınızda, şunları çok rahatlıkla yapabileceksiniz; agent ve kuyruklama, çağrı kayıt, çağrı sayısı, dakikadaki çağrı sayısı, çağrıların yüzdesi, konuşma zamanı, boştaki zaman, kapanan çağrı sayısı.Böylece çağrı merkezinizin tüm denetimi sizin ellerinizde olacak.

Çağrı merkezi hizmetlerinizin keşif ve projelendirilmesinden, kurulum ve sonrasına kadar her dakika siz değerli müşterilerimizin yanında yer alan firmamız Jettek Bilişim Güvenlik Teknolojileri; işletmenizin dünya çapında bir rekabet gücü kazanmasını sağlayarak sizlerin en yakın dostu olmaktadır.