Komple Kablosuz Altyapı

Her türlü kurum ve kuruluşun ihtiyacı için; dış ortam noktadan noktaya genişband kablosuz erişim, noktadan çok noktaya kablosuz erişim altyapısı.

Ses ve internet operatörleri

İnternet servis sağlayıcıları ve ses operatörleri için; noktadan noktaya veya noktadan çok noktaya kablosuz erişim.

Belediye Birimlerinin Bağlantısı

Belediyeye ait tüm birimlerin birbiri ile bağlantısı için; noktadan noktaya veya noktadan çok noktaya kablosuz erişim.

Sokakta İnternet Erişimi

Belediyelerin halka açık, trafiğe kapalı cadde ve sokakları ile park ve bahçelerinde ‘Sokakta İnternet’ erişimi için; GB kapasite ile erişim sağlayan dış ortam genişband Süper Wi-Fi networkü ve HotSpot yazılımı.

Liman İşletmeleri

Liman İşletmeleri için; dış ortam, genişband Süper Wi-Fi, noktadan noktaya, noktadan çok noktaya ve kablosuz Mobil çözümler.

Su İşletmeleri

Su İşletmeleri, su toplama noktaları ve dağıtım şebekeleri ve aboneler için; noktadan çok noktaya, mobil kablosuz altyapı ve GB kapasite ile erişim sağlayan dış ortam genişband Süper Wi-Fi networkü.

Açık alanda Süper Wi-Fi

Oteller,Üniversite Kampüsleri, Organizasyon şirketleri, Antrepolar, Lojistik ve Taşımacılık firmaları ve Stadlar için; aynı anda yüzlerce kullanıcının bağlanabildiği ve GB kapasite ile erişim sağlayan dış ortam genişband Süper Wi-Fi altyapısı ve HotSpot yazılımı.

Sanayi için Kablosuz Erişim

Fabrikalar, Madencilik ve Enerji İşletmeleri için; noktadan çok noktaya, Mobil Kablosuz altyapı ve GB kapasite ile erişim sağlayan dış ortam genişband Süper Wi-Fi networkü.

Petrol ve Gaz İşletmeleri

Petrol ve Gaz İşletmeleri için; noktadan çok noktaya, mobil kablosuz altyapı ve GB kapasite ile erişim sağlayan dış ortam genişband Süper Wi-Fi networkü.

Enerji İstasyonları ve Dağıtım Şebekeleri

Enerji İstasyonları ve Dağıtım Şebekeleri için; Noktadan çok Noktaya, Mobil Kablosuz altyapı ve GB kapasite ile erişim sağlayan dış ortam genişband Süper Wi-Fi networkü.

Havaalanları için Özel Çözüm

Havaalanları için noktadan çok noktaya, mobil kablosuz altyapı ve GB kapasite ile erişim sağlayan dış ortam genişband Süper Wi-Fi networkü.

Nehir ve Boğaz Geçişlerine Mobil Çözüm

Nehir ve boğaz geçişi için; noktadan noktaya ve Mobil Kablosuz erişim altyapısı.

Raylı Sistemler

Tren, Hızlı Tren, Metro ve Tünel için Mobil Kablosuz altyapı, tren vagonlarının içi ve her bir istasyon için; GB kapasite ile erişim sağlayan dış ortam genişband Süper Wi-Fi çözümü.

Otobüs ve Metrobüs

Otobüs ve Metrobüs güzergahı için; Mobil Kablosuz altyapı, Otobüslerin içi ve istasyonlar için dış ortam genişband Süper Wi-Fi çözümü.

Mobese Altyapısı

Emniyet, Jandarma ve Sınır Güvenliği için; Noktadan çok Noktaya Mobil Kablosuz altyapı, Noktadan Noktaya dedicated genişband IP Backhaul, Emniyet araçları için Mobil ve Sabit WIMAX altyapısı.

Trafik İhlalleri

Belediye ve Emniyet’in Trafik İhlallerinin tespiti ve önlenmesi için; Noktadan çok Noktaya Mobil Kablosuz altyapı, Noktadan Noktaya dedicated genişband IP Backhaul, Mobil ve Sabit WIMAX altyapıs